Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors


Narzędzia stomatologiczne

LUSTERKO PŁASKIE

Hossa

Lusterka stomatologiczne płaskie nr 5 dostępne są w opakowaniu zawierającym 12 pojedynczych lusterek. Profesjonalne lusterko dentystyczne służy do oceny stanu miejsc o utrudnionym dostępie czy ogólnej kontroli stanu uzębienia pacjenta. 

Średnica lusterka: 24mm, typ lusterka: jednostronne, typ gwintu: europejski.

Zalety:

  • Bardzo dobra jakość odbicia badanych powierzchni
  • Lusterko jednostronne, płaskie
  • Łatwe w utrzymaniu czystości
  • Narzędzie charakteryzujące się trwałością, dzięki jakości wykorzystanych materiałów

Lusterko stomatologiczne jest jednym z podstawowych elementów wyposażenia gabinetu dentystycznego, szczególne przydatne jest podczas diagnostyki i kontroli stanu jamy ustnej pacjenta. Instrument można wykorzystywać także do przytrzymywania i odchylania języka, warg czy policzków oraz odsuwać wałeczki ligniny. Dodatkowo trzonek lusterka może służyć do opukiwania, dzięki czemu bada się reakcję zęba na bodźce zewnętrzne.

Lusterko marki Hossa International pasuje do wszystkich rękojeści z gwintem europejskim. 

W membranie utrzymującej lustro znajduje się powłoka silikonowa, która zapobiega dostawaniu się zanieczyszczeń i wody w czasie użytkowania i sterylizacji, dzięki czemu lusterka nie ciemnieją.

Spełnia wszystkie wymogi dla procedury sterylizacji według Zarządzeń Gabinetów i Placówek stomatologicznych.

Certyfikaty:ISO 9001:2015 oraz CE .Do produktu dołączana jest w języku polskim i angielskim Instrukcja obsługi, co zapewni łatwe i prawidłowe użytkowanie instrumentu oraz lepszą konserwację produktu.

error: